Najczęściej zadawane pytania

czyli najczęściej zadawane pytania

Zapewniamy wiele usług w zakresie zróżnicowanych działań online, takich jak optymalizacja SEO, marketing treści (blogowanie i pisanie artykułów branżowych), oferty treści do pobrania, marketing e-mailowy, marketing w mediach społecznościowych, marketing płatny za kliknięcie (PPC), projektowanie stron internetowych, public relations (PR).

Nasze działania można w skrócie nazwać współczesnym marketingiem.

Oferujemy elastyczne pakiety marketingu cyfrowego na każdą potrzebę biznesową. Możemy skupić się na dowolnej z naszych usług jako samodzielnej usłudze, na przykład działaniach w ramach prowadzenia konta w social mediach. Oferujemy również zintegrowaną usługę marketingową, która obejmuje wszystkie lub kilka naszych usług wykorzystywanych razem w strategiczny sposób.

Lubimy myśleć o sobie jako o przedłużeniu Twojego zespołu, oferując umiejętności, których nie możesz odtworzyć we własnym zakresie.

Ciągle poszerzamy swoją wiedzę, a naszymi nauczycielami są wiodący marketerzy na rynku międzynarodowym. Do marketingu podchodzimy niestandardowo i dlatego zawsze spodziewamy się niestandardowych wyników. Nadajemy kierunek Twoim działaniom marketingowym i to Ty decydujesz, czy dalej możesz działać już samodzielnie, czy potrzebujesz nadal naszego wsparcia.

Czas potrzebny na budowę zależy od liczby stron i złożoności witryny.

Szybkość budowy witryny zależy też od Ciebie, Twojej chęci współpracy z nami. W końcu to Ty znasz swoich klientów najlepiej, a my jedynie nauczymy Cię na nowo z nimi rozmawiać. Kiedy się do nas zgłosisz, zaczniemy budować, a Ty wkrótce będziesz mógł sprzedawać więcej.

Współpracujemy głównie z klientami B2B. Wielkość zespołu nie stanowi dla nas różnicy - obsługujemy zarówno jednoosobowe firmy jak i takie zatrudniające od kilku do kilkunastu pracowników. Działamy przede wszystkim w takich branżach jak: zdrowie i uroda, usługi profesjonalne, rozwój osobisty, ale z chęcią podejmiemy inne wyzwania. Jesteśmy przecież elastyczni.

Twoja witryna jest jednym z najpotężniejszych narzędzi marketingu cyfrowego, jakie są dostępne dla Twojej firmy. Po pierwsze, w przeciwieństwie do kont w mediach społecznościowych, zawsze będzie Twoja. Po drugie, to miejsce, w którym masz odbiorców pod ręką, a także możliwość zaprezentowania marki oraz tego, w czym możesz pomóc klientowi. 

Marketing cyfrowy pomaga budować biznes online oraz generować sprzedaż i zyski za pośrednictwem różnych kanałów i platform. Cyfrowe usługi marketingowe są obecnie niezbędne jeśli chcesz zwiększyć zasięg i świadomość swojej firmy ponieważ masz możliwość dotarcia do klienta i komunikowania się z nim.

Marketing cyfrowy składa się z wielu działań, które mogą pomóc różnym typom biznesu i potrzebom. Najlepsze i najbardziej korzystne działania, z których każda firma po prostu musi skorzystać to SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek), content marketing z budowaniem autorytetu, działania w mediach społecznościowych i marketing e-mailowy. Te działania pomogą stworzyć dobrą obecność w Internecie. Dużą wagę przywiązujemy do tworzenia treści (tzw. contentu). Chociaż jest to proces długotrwały, pomaga stworzyć silną pamięć o marce i jej postrzeganie i z czasem działa sam, nawet gdy Ty niczego akurat nie publikujesz.

Na początek ocenimy Twój obecny sposób prezentacji firmy. Wyszczególnimy mocne i słabe punkty, a następnie skupimy się na nadaniu marketingowi Twojej firmy właściwego kierunku. Na każdym etapie działań będziemy się z Tobą konsultować, ponieważ to Ty znasz swoich klientów najlepiej. Zakładamy, że partnerska współpraca daje najwięcej.

Znasz swoją firmę od podszewki, w końcu tworzyłeś ją od podstaw. Wiemy, że trudno jest oceniać swoje własne dziecko, dlatego mamy dla Ciebie propozycję: bezpłatny audyt Twojej firmowej strony internetowej. Przejrzymy, przeanalizujemy, a o wnioskach porozmawiamy z Tobą.

Strategia marketingowa pomaga tworzyć produkty i usługi o największej szansie na zysk. Zaczyna się od badania rynku, biorąc pod uwagę optymalnego klienta docelowego, to, co robi Twoja konkurencja i jakie trendy mogą być na horyzoncie. Jednym słowem, bierzemy pod uwagę wszystkie elementy, które składają się na sukces Twojej firmy.

Unowocześniamy i upraszczamy marketing naszych klientów.
Dzięki temu osiągają więcej w krótszym czasie. 

Adres

super

Otrzymaliśmy Twoją prośbę – widzisz, jak się cieszymy?

Daj nam minutę na ochłonięcie i przygotowanie odpowiedzi, a potem sprawdź swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymasz od nas wiadomość z informacją nt. audytu

super

Cieszymy się, że film Ci się podobał i chcesz więcej

Daj nam minutę na ochłonięcie i przygotowanie wszystkiego,
a potem sprawdź swoją skrzynkę pocztową.

Otrzymasz od nas wiadomość z linkiem do zamówionych treści